Nie zabrałem.


(Długa)
Name:

Komentarze:

07.10.2011, 13:18
admo | A mnie interesuje kto dostaje uprawnienia do parkowania w takich miejscach. Może ograniczyć tylko do osób z ograniczoną sprawnością ruchową? Może nie rozumiem niektórych niepełnosprawności, ale dziwi mnie fakt, że takie uprawnienia posiadają osoby, które żwawo mkną z torbami z supermarketu. Zresztą warto przypomnieć przypadek żony jednego z beatlesów, która to z powodu protezy nogi posiada uprawnienia do parkowania na miejscach dla inwalidów. Po tym jak wygrała brytyjską edycję Tańca z Gwiazdami, powstał szum, w którym to ludzie domagali się od niej dobrowolnego zrzeczenia się tego uprawnienia. Nie wiem tylko jaki był finał.

Może bym tak nie psioczył, gdyby nie sytuacja która przytrafiła się mnie i mojej dziewczynie. Przez pół roku siedziała z nogą gipsie, ale mimo tego nie mogliśmy dostać czasowego uprawnienia do parkowania na miejscach dla inwalidów. I strasznie mnie irytowało jak rzekomy inwalida parkował pod samym wejściem do galerii, a ona musiała o kulach drałować przez cały parking...

06.10.2011, 23:34
luks | ja odebrałem komentarz do foty jako lekki sprzeciw wobec stwierdzenia: zabrałeś.. bez przesadyzmu

06.10.2011, 22:36
ZetKa | K - takie tabliczki stoją tylko przy miejscach dla niepełnosprawnych. Jak widzisz je z daleka, to ci chyba nogi od tego nie odpadną? A problem polega na tym, że niepełnosprawni mają potem problem, że z końca parkingu muszą zap..., bo jakiemuś pełnosprawnemu leniowi nie chciało się kawałek przejść.
Oprat - nie licz na to, że któryś pomyśli. Oni już pomyśleli - jest wolne miejsce, więc czemu nie zaparkować. Chamstwo jako dar nabyty jest niestety silniejsze od darów wrodzonych, takich jak myślenie.

06.10.2011, 21:49
oprat | Przeciez to sie tyczy tylko wylacznie tych kierowcow, ktorzy stoja na tych miejscach. W zyciu nie stanalem na miejscu dla inwalidy a ten napis uwazam za mega trafny!
Moze ktorys debil tam parkujacy i wkladajacy za szybe sciemowata tabliczke inwalidy przez chwile pomysli, ze to wcale nie jest takie super, ze maja miejsce tak blisko wejscia

06.10.2011, 18:33
K | ZetKa - chyba nadinterpretujesz :) Nie uważasz, że taki szyldzik jest trochę przesadą? Jak już ktoś wspomniał, większość kierowców nigdy nie parkuje na tych stanowiskach, a muszą czytać tę tabliczkę. Można byłoby sformułować to inaczej: "Jeśli chcesz zabrać moje miejsce, zabierz moje kalectwo"

06.10.2011, 17:53
ZetKa | Jak fotologa lubię, tak takie zdjęcie z takim komentarzem to widzę raczej jako chamskie pokazanie inwalidom: mam Cię gdzieś, ja i moje auto stoi ponad tym. Może i to nadinterpretacja, ale jak dla mnie wyjątkowo niefortunne zestawienie.


06.10.2011, 16:28
luks | ta, to prawda, to przerasta każdego bałwana który nie umie odczytać namalowanego znaku

06.10.2011, 15:56
100- | też mnie dziwi ta tabliczka niefajna, bo 99% ludzi którzy ją czytają uczciwie parkuje