Świętujecie?


(Rynek)
Name:

Komentarze:

23.06.2011, 22:35
marek | jak na takim obsranym podwórku zamontujesz coś fajnego to zaraz jest rozwalone. przykładów jest mnóstwo. to jest efekt braku kultury właśnie (różnie rozumianej) i świadomości, że istnieją inne, ciekawsze rzeczy niż najbliższa brama, w której da się pochlać a następnie oddać mocz. żeby było jasne - dofinansowywania mszy nie popieram. dofinansowywania rozwalających wszystko dookoła żuli też nie.

23.06.2011, 22:27
do Kaczor | "Powtarzam, zobacz podworka za miejskimi kamienicami. Nic tylko chlać, palić i zaczepiać przechodniów bo nic nie oferuja oprócz pyłu i syfu (psie gowna to nawet nie pisze)."

Ale to, że te psie gówna tam są to jest wina prezydenta miasta, przedstawicieli komisji europejskiej? Czy kogo? Bo oczywiście z pewnością nie właścicieli psów, które się załatwiają gdzie popadnie.

23.06.2011, 20:48
Kaczor | sam jestes maruder - zobacz podworka od strony kamienic komunalnych, BŁOTO, BŁOTO albo PYŁ, PYŁ. Dzieciaki nie maja gdzie zagrać w piłkę, kosza - coś innego niż sranie w bramie i dopolacze. A tu lekka ręka jeb 100mln, 400tys juz wydali na te paskudne nalepki na autobusach. To jedno podwórko od A-Z z oświetleniem.

Co fajnego? Kiedy ostatnio ogladales wystawe Abakanowicz w muzeum i miales morko? To jest wlasnie wysoka sztuka i fajne wydarzenie - moze muzeum wybudujemy kolejne by pomiescic "abakany"? Wole by wydali cos na dzieciaki a nie kulture ktora malo kogo obchodzi - tak jak euro2012, zadnego referendum, nic. A mozna by bylo napisac sonde internetowa glosowanie poparte PESEL. Ciekawe jakby sie wroclawianie wypowiedzieli ad. Euro i ESK2016 jesli miasto podaloby szacowane wydatki na te imprezy. Powtarzam, zobacz podworka za miejskimi kamienicami. Nic tylko chlać, palić i zaczepiać przechodniów bo nic nie oferuja oprócz pyłu i syfu (psie gowna to nawet nie pisze).

Wiesz ze niedawna msza swieta, dziekczynna, na rynku (za beatyfikacje pappy) byla finansowana przez miasto (tylko nie wiem w jakim stopniu). Dudkiewicz tez pomaga klerowi a ponoc panstwo swieckie!?

23.06.2011, 19:07
;) | Cokolwiek by się fajnego nie wydarzyło dla miasta i tak znajdzie się grono maruderów, którym nic nie pasuje :/

23.06.2011, 12:27
nagroda | gowno a nie swieto, 320mln wywalone na kulture - gowno, gowno, gowno. Przyjedzie ci 300myslicieli na kongres, dudkiewicz postawi im zarcie i wynajmie hale ludowa i bedzie szol - co z tego pier... o szopenie beda miec mieszkancy (oprocz korkow) NIC!
Mieszkania cholernie drogie, wszystko coraz drozsze, dziury w jezdniach, syf i brud po rowach, kamienice jak zaraz po wojnie. Jest dobrze wydajmy na mimow, primadonny, aktorow, pisarzy, poetow i innych mega potrzebnych.

ILE mamy basenow? Na jednej rece policzysz! Bylem raz na Boroskiej, chcialem sobie poplywac - kolejka jak cholera, duzo luda juz w basenie, bilety do najtanszych nie naleza, biednych rodzin nie stac.
Ale Dudkiewicz zafunduje im parade aktorow, poetow i kongres. Takie samo gowno jak euro2012.

We Wroclawiu jest coraz wiecej samochodow, przesiedlajacych sie z innych miast, wszystko drozsze a tu jakas europejska stolica kultury. A w okolo rynku suf, gowna na chodnikach :-) Pozdrawiamy prezydenta z Mikisztatu. Tam by sie sprawdzil jako wojt.

22.06.2011, 21:56
htsz | czytałem wykop na ten temat i tam padło kilka słusznych uwag, np. taka, że nawet Wrocław jest średnio kojarzony dalej niż w Niemczech, kolejna to: jednorazowa promocja niewiele da Lublinowi a Wrocław konsekwentnie próbuje w wielu miejscach i powoli zaczyna się udawać - to może doprowadzić, że zacznie być kojarzony. Jak się to już stanie i ktoś przyjedzie do Polski na zwiedzanie Wrocławia to Lublin w międzyczasie powinien działać tak żeby turysta będąc tutaj dowiedział się, że warto zaglądnąć i do nich.

22.06.2011, 20:28
Max | do "em"

dzięki z mega merytoryczną wypowiedź. Widzę jakieś kompleksy. Jakby Lublin wygrał, to też byłoby "feee" i że "ustawione", że "wygrał tylko dlatego, bo to ściana wschodnia, a teraz jest moda na wspieranie tego regionu" etc.

Raz się wygrywa, raz przegrywa. Trudno - ja życzę wszystkim miastom kandydatom powodzenia i realizacji wszystkich projektów, które były przygotowywane pod ESK2016 :)

22.06.2011, 17:48
em | Lublin powinien wygrać.

22.06.2011, 14:34
klon | no pewnie, przez kolejnych 5 lat :)


22.06.2011, 10:01
lantom | tak, ale kulturalnie!