Złote kutasy.Name:

Komentarze:

19.02.2013, 13:21
pfPjgEJkRYuyb | Kiedyś za PRL-u było takie powiedzonko: Gdy władza mf3wi, że pdniiesoe pensje to znaczyło , że tylko mf3wi. Natomiast, gdy władza mf3wiła, że zabierze dodatki od pensji to na pewno zabierze. Tak było za PRL-u i niestety tak jest za III RP, czyli PRL-u bis. Poziom anarchii w tym kraju wielokrotnie przekroczył ten jaki mieliśmy za I Rzeczpospolitej , czyli szlacheckiej do 1795 r. . Dzisiejszy finansowi magnaci pseudo-biznesmeni i tzw. elity to w rzeczywistości typy o mentalności OJCA CHRZESTNEGO , dlatego na rękę im jest, aby było byle jakie prawo, niewydolne i bankrutujące państwo , upolityczniona prokuratura i sądy oraz nic nie mogąca słaba policja. Nasza MAFIA jest wszechmogąca i o wiele potężniejsza od tej włoskiej, gdyż tutaj ma na swoich usługach prawnikf3w, media, dawne służby specjalne i wszystkich tych, ktf3rzy o czymś decydują. Bez SANACJI i wprowadzenia surowej Ustawy Antymafijnej ta obecna cała walka jest i bedzie tylko dziecięca zabawą Już dawno budżet państwa byłby inny, gdyby istniało skuteczne prawo do pozbawiania gangsterf3w, oszustf3w, szarą strefę owocf3w przestępca. Gdyby istniała konfiskata mienia, pozbawienie praw publicznych, groźba stosowania tymczasowego aresztowania i kary więzienia. Wspf3lna polityka karna policji i prokuratury, oraz te same zasady rozliczania tych instytucji, za wyniki, a nie tylko przewalone tony papieru w celu umorzonia postępowan, ktf3re już po 5 latach są utylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Teraz aferzyści stoją ponad prawem, zaś ich przestępstwa skarbowe i celne, gospodarcze przedawniają się już po 5 latach. Ktoś o to zadbał, aby tak było. W USA za niepłacenie podatkf3w idzie się do więzienia, zaś w III RP już nie Nie może być dobrze, gdyż w III RP tak jest ustanowiony system, że na podatki, zus i inne opłaty zabierane jest od kazdej 1 zlotowki aż 70 groszy. Jest to rozbf3j w biały dzień i świetle prawa. Czy przy takich absurdach biznesmen można być uczciwy? Gdy wokf3ł wszyscy kombinują, aby nie płacić tego panstwowego haraczu ? Nic dziwnego, że stoimy na krawędzi bankructwa Za czy przeciw: 13 0

15.07.2012, 15:07
htsz | ktoś musiał zacząć żeby więcej wieżowców urosło ;)

09.07.2012, 23:15
starzec | htsz - nie jestem fanem, zwłaszcza jak to jedyny wieżowiec w okolicy. nie wiem co ten komentarz mówi o moim pożyciu, ale bardziej niepokojące jest jak dla mnie pożycie pana Czarneckiego ;). chociaż, to może taka ekstrapolacja kupowania sobie czerwonego ferarri po 40tce.

09.07.2012, 19:55
mtt | W Gdyni jest wieżowiec Sea Tower. Tubylcy mówią na niego "robot". Cóż, nie dogodzisz każdemu.

A tutaj może faktycznie, gdyby była sama wieża bez moszny, to by nie wyglądało tak kutasowo :D

09.07.2012, 19:01
htsz | @starzec - zbuduj lepsiejszy ^.^ jednym się z seksem kojarzy a inni ten seks uprawiają ;P

06.07.2012, 06:57
matylda | LOL :) fajerwerki z końcówki byłyby świetne :D

06.07.2012, 01:43
starzec | to jest dla mnie fenomen, że gość postawił odbiegający od wizualizacji budynek który 9/10 osobom kojarzy się z wackiem+torbą, do tego przewiązał go na otwarcie czerwoną wstążką a jego żona mówiła, że tylko on był do tego zdolny. brakowało tylko fajerwerków z końcówki.